KONST / Litografier / Färglitografier 15617026
nr 1561 7026
Pauli Partanen
(f. 1949), Finland
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 50-upplaga, daterad 2001. Färglitografi, bildmått: 52x43 cm, yttermått inklusive ram: 80x69 cm
Kondition: en saknar glas
Pauli Partanen, finländsk konstbär född 1949.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 september 2023
kl 20:54:45
4/9 15:46:25